Vyberte stránku

Radegast den – v pohodě a bez stresu…

Než vyrazíš na Radegast den, podíváš se na předpověď počasí a pokud hrozí, že bude pršet, vezmeš si pláštěnku a ne deštník, protože s tím se nedostaneš do areálu.

Na Radegast den se můžeš vydat autem, dojedeš na označené parkoviště Hyundai, kde zaparkuješ a pořadatelská služba ti ukáže, kde je zastávka autobusu, který tě odveze přímo do areálu. Autobusy mezi areálem a parkovištěm jezdí celý den, do auta se pro něco zapomenutého tedy snadno vrátíš.

Nebo můžeš vyrazit z Frýdku Místku od vlakového nádraží autobusem. Doprava je kyvadlová, neustále pro vás točíme až 7 autobusů, přesto se může stát, že budeš chvilku čekat, nebo, že autobus bude plný, prosíme tě proto o trpělivost. Autobusy jezdí také celý den až do 23.30, nemusíš se proto bát, že se nedostaneš na akci nebo z akce v odpoledních hodinách.

Když dorazíš do areálu a už máš koupenou vstupenku, jdeš jednoduše přímo na bránu označenou nápisem vstup, tam ti pořadatelé vstupenku zkontrolují, vydají ti pásku, abys mohl přinejhorším opustit areál, zkontrolují, že s sebou nemáš žádný alkohol, nebo nebezpečné předměty a můžeš se jít bavit. Pokud máš nárok na pivenku, dostaneš ji přímo tady.

Když se vydáš bez vstupenky, můžeš si ji koupit na místě, pak po příjezdu zamiř nejdříve k označeným pokladnám, kde si vstupenku koupíš a až pak do areálu.

Pokud máš vstupenku na některý z covidových ročníků, které se neuskutečnily, musíš zamířit nejprve také k pokladně a tam po doplacení ceny, dostaneš vstupenku aktuální.

Pokud máš akreditaci, jdeš ke stanu, který je označen jako akreditace a až pak do areálu.

Před vstupem do areálu potkáš ještě úschovnu, tam si můžeš odložit třeba kolo, ale určitě tu nebudeme hlídat třeba lahve s tvrdým alkoholem, který není v areálu povolen.

Pokud přijedeš s kočárkem, do areálu ho vpustíme, ale vzhledem k tomu, že značná část je louka, nebude to asi úplně komfortní, proto to nedoporučujeme.

Domácí mazlíčky nech pro tentokrát doma, do areálu nesmí.

Doporučujeme se předem vybavit dostatečným množstvím hotovosti, z technických důvodů nebude možné u většiny stánků platit kartou, ale v areálu bude bankomat.

Kromě koncertů se můžeš těšit i na adrenalin park a třeba opravdu dlouhou zip line, všechny doprovodné programy v areálu jsou zdarma.

Těšíme se na tebe a věříme, že společně uctíme Radegasta a prožijeme ten nejhezčí den pod Beskydami.

Pivovar Radegast
Nošovice 238
739 51
info@radegast.cz

Dotazy k Radegast dni:
info@artprom.cz

Facebook Radegast